GenoPro po polsku

Drogi Firstname,
Email ten powstał specjalnie dla naszych polskich użytkowników. Dostałeś ten email, ponieważ jesteś zapisany na listę otrzymujących nowości o GenoPro i przypuszczamy, że mówisz po polsku.

Aktualizacja Programu

Od wersji 2.0.1.0, GenoPro dostępne jest w 25 językach, w tym także po polsku. Każda nowa wersja zawiera nowe funkcje i kilka ulepszeń. Polecamy ściąganie i instalowanie najnowszych uaktualnień GenoPro 2007.

Pobierz: https://www.genopro.com/InstallGenoPro.exe (2 MB).

Instalacja Programu

Instalator jest zawsze po angielsku, ale ostatecznie ukończone GenoPro będzie uruchamiało się po polsku, zgodnie z ustawieniami językowymi systemu Windows. Jeśli nie będzie to właściwa opcja, będziesz mógł zawsze zmienić język GenoPro z menu języka.

 Wybierz język z menu wyboru języka
Wybierz język z menu wyboru języka

Informacje o Produkcie & Dla początkujących po polsku

Internetowe informacje o produkcie i strona dla początkujących są teraz dostępne dla polskiego użytkownika na: https://www.genopro.com/pl/

Okno osoby po polsku 
Formularz przetłumaczony na język polski

Przykład po polsku
Przykładowe Drzewo Genealogiczne po polsku

Generowanie raportu narracyjnego po polsku

GenoPro oferuje przydatny generator raportów. Standardowa instalacja GenoPro zawiera jedynie skórki po angielsku. Na stronie internetowej dostępne są jednak do pobrania raporty tworzone przez innych użytkowników, także po polsku. (Porównaj przykład). Oto kolejne etapy generowania raportu w języku polskim :

Krok 1 - Stwórz własną skórkę

Krok 2 - Podmień angielski słownik na słownik polski

Krok 3 - Zmień nazwę skórki (opcjonalnie)

Ten krok jest opcjonalny. Dobrze jest zmienić nazwę skórki, aby odróżnić ją od innych skórek i określić język raportu.

Krok 4 - Wygeneruj raport

 

Kup GenoPro ze zniżką 10%

Nawet jeśli strona zakupu GenoPro dostępna jest w języku polskim, to jednak email potwierdzający przyjdzie w języku angielskim. Jedyną jednak rzeczą jaką trzeba zrobić, to przekopiować z niego klucz rejestracyjny do GenoPro (Menu Pomoc - O GenoPro...).

Aby otrzymać 10% zniżkę promocyjną dla polskiego użytkownika, musisz użyć tego odnośnika:
https://www.genopro.com/buy/?Lang=pl&coupon=pl2008

Aktualizuj Konto / Wypisz

List ten z informacjami o nowościach został wysłany do email@example.com . Otrzymujesz informacje o nowościach odpowiednio do jednego z poniższych powodów:

  1. Indywidualnie zapisałeś się na listę otrzymujących.
  2. Zakupiłeś wcześniej GenoPro.
  3. Zgłosiłeś chęć otrzymania darmowego klucza rejestracyjnego.
  4. Wysłałeś wiadomość na nasze forum wsparcia http://support.genopro.com/.
  5. Stworzyłeś konto, aby wykonać internetową kopię bezpieczeństwa, publikację danych genealogicznych na http://familytrees.genopro.com lub wysłać dokument genealogiczny do innego użytkownika.

Użyj Panelu Konfiguracyjnego GenoPro aby zaktualizować Twoje informacje kontaktowe, takie jak nazwisko, lub dodaj alternatywny adres email.

Odwiedź https://www.genopro.com/unsubscribe/ aby usunąć swój email z naszej listy otrzymujących informacje o nowościach.  Honorujemy każde żądanie "Wypisania", bez zadawania żadnych pytań.